Jdi na obsah Jdi na menu
 


Info-Mail.cz - český eReklamní systém

PROVIZNÍ SYSTÉMY

NOVINKA V ČR !

BLUE4NET
blue4net je
nová velká příležitost bezkonkurenčně nejvýnosnějšího a opravdového vydělávání na internetu. Chcete vydělávat z vašeho domova a to i v době, kdy nejste u PC? Chcete si vytvořit stálý a jedinečný příjem, ve kterém neexistuje ŽÁDNÉ příjmové omezení? Pak neváhejte a klikněte na banner pod tímto textem a zdarma se zaregistrujte . Zdarma také získáte webové stránky, na které si můžete zcela jednodše a snadno vkládat texty, odkazy, bannery nebo obrázky. Využijte této příležitosti a ještě dnes se zaregistrujte.

AUKRO
Aukro je internetový trh, kde můžete prodávat a nakupovat zboží formou aukce. Můžete zde najít předměty, které jste dlouho hledali a také můžete výhodně prodat věci, které již nepotřebujete. Ti co mají vlastní webové stránky, se mohou zapojit do partnerského programu a propagovat Aukro. Za každý klik na odkaz umístěný na vašich stránkách vám bude na účet připsáno 0,7 Kč a za každého nového uživatele, který se pomocí tohoto odkazu  zaregistruje a aktivuje účet, získáte 150 Kč. Pokud ještě vlastní stránky nemáte, je vhodné si je vytvořit
Registrovat se můžete po kliknutí na níže umístěný banner. 

Aukro.cz

EBUM
Ebum je moderní česká online aukce plná příjemných překvapení. Registrace a obchodování na aukci je bezpečné, zdarma a zcela bez poplatků. Za registraci dostanete 100 Kč na Vaše první nákupy. Nové i použité zboží nakupujete již od 1 Kč. Pokud na své webové stránky umístíte Váš odkaz na ebum, získáte za každé kliknutí 0,50 Kč a za každou novou registraci 200 Kč.

IKUP ( NOVĚ )
další možnost, kde můžete nakupovat a prodávat zboží formou aukce. Registrace je zdarma a k tomu dostanete bonus 200 Kč. Za každého nového a ověřeného uživatele, který se zaregistruje přes Váš banner na ikup, získáte 250Kč a za každé kliknutí na banner umístěný na Vašich stránkách, získáte 0,50Kč. U všech těchto systémů můžete nabízet k prodeji i vlastní výrobky. Živnost není třeba, pro výběr peněz stačí podepsaná smlouva.

Ikup 

INVIA.CZ, s.r.o.
Invia je největší internetová cestovní agentura v České republice, autorizovaný prodejce zájezdů více než 200 renomovaných a pojištěných kanceláří působících na českém a slovenském trhu. Každý návštěvník stránek si může vybrat zájezd nebo dovolenou on-lain z pohodlí svého domova.
Zaregistrujtese do partnerského programu a nechte své webstránky vydělávat pouhým umístněním odkazu INVA na Vaše stránky.

 

VYDĚLÁVEJ.CZ
Určitě jste již někdy slyšeli o obchodování na burze a to ve smyslu akcií, komodit jako je např. ropa, zlato, měnových párů jako je forex a dalších. Burza je svět, kde se dnes vydělávájí největší peníze a většina institucí jako jsou banky, pojišťovny, atd. obchodují právě na těchto trzích.
Ještě před několika lety byla burza určena pouze vybraným jedincům respektive institucím z okruhu těchto velkých firem. Díky pokroku internetu a dalším komunikacím má dnes přístup k těmto trhům téměř každý, kdo má připojení k internetu nebo telefon. Nevíte jak na to? Zde máte jedinečnou příležitost naučit se vydělávat každý den víc peněz s minimálním úsilím.
SMS Moneybox.com
Pokud se zaregistrujete do tohoto dealerského systému a budete jej propagovat nějakou ze služeb umístěním odkazu na Vaše stránky(či jinak), získáte tak podíl z každé uskutečněné platby, která bude uskutečněna přes Váš odkaz. Tento podíl se Vám automatický započítá na Váš dealerský účet, a až našetříte na minimální výplatní minimum, budete moci požádat o výplatu. Následně Vám vaše peníze budou převedeny buď bankovním převodem na účet v bance nebo lze peníze vyplatit i jiným způsobem.

dealer_system

IQ TEST
Propagujte tento IQ test a získáte provizi. Za každou SMS, kterou odešle návštěvník, který přišel přes odkaz s Vaším ID (získáte ho po registraci a přihlášení) a 0.7 Kč za každou SMS, kterou odešle návštěvník, který přišel přes odkaz s ID webmastera, který se registroval přes odkaz s Vaším ID.

SMS ZaWeB
Máte zajímavý web ? Klikněte na banner, zaregistrujte se a vydělávejte peníze téměř za nic. Nebo si jen vydělávejte propagací SMS ZaWeBu na svých stránkách nebo blogu.

ZaWeB

Bohatnu.cz jak vydělat peníze na intrnetu.
Máte internetové stránky a chcete aby Vám vydělávaly peníze ? Tak nevéhejte a zaregistrujte se do nového výdělečného systému ! Čím dříve tak učiníte, tim dřív a více vyděláte.

Ověřená adresa
Prodáváte on-line nebo na aukcích ? Máte vlastní www stránky?
Získejte výhodu před konkurencí !
Zvyšte svou důvěryhodnost tím, že si necháte ověřit svou poštovní adresu.
Podle reakcí zákazníků je zřejmé, že ověření adresy zvýšilo jejich konverzi
( počet návštěvníků) prakticky ze dne na den. A to i v řádech desítek procent.
Navíc získáte 100 Kč za každého, kdo si ověří adresu přes Váš odkaz.