Jdi na obsah Jdi na menu
 


Info-Mail.cz - český eReklamní systém

České reklamní systémy
Českých reklamních systémů zatím není moc a emailů také mnoho nechodí ale ti z Vás, kteří začínají, alespoň získají zkušenosti jak to celé funguje. Po kliknutí na banner, se v novém okně otevřou srtánky reklamního systému, kde provedete registraci . Vyplňte pravdivě všechny požadované údaje, dejte si pozor na správnost Vaší emailové adresy, protože Vám na ni budou zasílány emaily, za které dostanete zaplaceno. Zvolte si přihlašovací jméno a heslo, které si musíte dobře zapamatovat, budete je potřebovat při každém dalším přihlášení do systému. Po dokončení a potvrzení Vaší registrace můžete začít vydělávat a to tak, že budete klikat na bannery firem a po setrvání daného časového limitu na stránkách firmy, Vám bude připsána částka na Váš účet v systému. To samé platí i u emailů. Po dosažení minimální částky, si můžete nechat vydělané peníze poslat buď poštovní poukázkou nebo bankovním převodem na Váš účet.

DOPORUČUJI, jestli ještě nemáte vlastní webové stránky a máte aspoň trochu možnosti si je pořídit, tak to učiňte. Můžete na ně umístit svůj odkaz na společnosti, kde jste se již zaregistrovali a každý další Vámi doporučený referent, který se přes Váš odkaz zaregistruje, Vám bude vydělávat peníze, další peníze i když Vy sami zrovna ani na internet připojeni nebudete.
----------------------------------------------------------------------------

EFEKTMAIL - platí za příjem reklamních emailů, za bannery od 0,10 až 2,90 Kč - bonus za registraci 10 Kč - 6ti úrovňový referenční systém - výplata po dosažení částky 100 Kč -platba prostřednictvím bankovního převodu nebo poštovní poukázkou.

efektmail.cz

EMAILING - platí zapříjem reklamních emailů nebo krátkých reklamních SMS na mobilní telefon od 0,10 až 0,40 Kč - 3 úrovňový referenční systém platba po dosažení částky 100 Kč bankovním převodem nebo poštovní poukázkou.

Ziskejte penize za prijem emailu a SMS od ceske spolecnosti
Získejte peníze za príjem emailu a SMS od ceské spolecnosti.

 

INFO-MAIL.ER - nový reklamní systém, za příjem reklamních emailů platí až 3,20 Kč - bonus za registraci 15 Kč - 5ti úrovňový referenční systém - platba po dosažení částky 300 Kč, bankovním převodem, můžete také použít platební systémy MoneyBookers nebo E-Gold.


Info-Mail.cz - český eReklamní systém ------------------------------------------------------------------------------

Polské systémy
Polských reklamních systémů je daleko více než českých a také více platí. Dají se zde celkem rychle vydělat slušné peníze. Jako u všech cizích systémů se ale neobejdete bez elektronické peněženky, na kterou si necháte peníze posílat. Český návod na registraci do systémů v polštině najdete ZDE

----------------------------------------------------------------------------

EARLY-CASH - emaily 0,5gr až 5gr - bannery 0,25gr až 2gr - bonus za registraci 0,10zl - výměna bodů 2000b=1zl - 5ti stupňový referenční systém - minimum pro platbu 6, 40zl - platba E-Gold, PayPal.

early-cash.com 

MREKLAMA - platí za příjem emailů - klikání na bannery - referenční systém - nasbírané body vyměňuje za zl.- minimum 5 zl.- platba E-Gold

mReklama.com 

 

SWIAT-REKLAM - emaily 10gr až 20gr - bannery 1gr až 5gr - bonus za registraci 5 zl. - 3 stupňový referenční systém - výplata bez minima E-Gold, PayPal, MoneyBookers ( změna-momentálně se dají vydělané peníze utratit jen v rámci systému )

swiat-reklam.net

EUROBIZNES.NET - první polský server, který platí v EURO, za emaily platí od 0,25ec do 1ec, za návštěvu webu sponzorů 0,25ec za klik, v konkursových klicích 0,1ec za klik, po 1000 klicích losování v hodnotě 10ec, referenční systém 20% -10%, platba 1x měsíčně bez minima přes e-gold .


eurobiznes.net | Twoja skuteczna reklama 

SEJFIK
Sejfik za email platí až 5gr, za kliknutí na odkaz až 3gr, prémie za registraci 0,99 PLN, podporuje 4 místný referenční systém, minimum pro platbu je 15 PLN, platba přes MoneyBookers, PayPal

sejfik.com  


----------------------------------------------------------------------------

Reklamní systémy psané v anglckém jazyce.

Návod k registraci naleznete ZDE

 

EMAILS-EMPIRE - za emaily platí od 0,40c do 1c - klik na bannery od 0,20c do 0,40c, bonus za registraci je $0.15, podporuje 4 stupňový referenční systém, za veký pčet kliků se dá celkem rychle vydělat, má ale jednu vadu na kráse. Vydělané peníze se nedají vybrat, lze je využít v systému na zaplacení Vámi zadané reklamy.( změna - vydělané peníze se již dají převádět přes e-gold, moneybookers, paypal a další platební systémy )

emails-empire.com

FISCHING4MAILS - pltí za emaily, ty chodí denně, částky se různí - žádné minimum, první platba po 30 dnech přes E-Gold, PayPal - 1 stupňový referenční systém

Fishing4Mails.com

NO-MINIMUM - emaily 0,25c až 1 c - bannery 0 až 0,5c - žádné minimum platba přes E-Gold, PayPal - 6ti úrovňový referenční systém.

no-minimum.com

HYTS4PAY - platí za příjem e-mailů až 5c, bonus za registraci $10c, podporuje referenční systém.

ADBUX
Adbux je nový anglický systém v klikačkách. Za každý web který navštívíte, Vám bude připsáno $0.01. Mnohem více ale vyděláte, pokud přes svůj odkaz doporučíte další členy do systému. Stačí když Váš link pošlete přátelům a známým emailem a ti budou klikat jako Vy.
Příklad příjmů : Vy kliknete na 25 inzerátů za den = $0.25.
10 doporučených klikne na 25 inzerátů za den = $2.50 Váš týdenní příjem = $19.25 Váš příjem za měsíc = $77.00 Minimální platba je $5.00.Zatím jen přes PayPal. Momentálně se zajišťzje možnost vyžití dalších plateních systémů. Vaše příjmy jsou doslova nekonečné, vše zéleží na tom, kolik dalších zájemců se Vám podaří získat. Systém je velmi jednoduchý a bezpečný.

adbux

BUTTERFLYMAILS
Žádné minimum-platby se provádí jednou týdně přes PayPal nebo e-gold.
Nasbírané body se užívají k ubgrade, obchod nebo se vymění za peníze.

ButterflyMails


BUX.TO
za každé kliknutí zskáte 0,01$, prémiovým členům platí za klik 0.0125$,
za každého referála dostáváte 100%, mimimum pro platbu je 10$, platbu
lze provádět přes Paypal nebo AlertPayADBUDY.NET
za každé kliknutí na inzerát platí $0.01, prémiovým členům $0.015 (1.5 centu ), za každého doporučeného člena,který si aktualizuje členství, vyděláte $5.00-$25.00, po dovršení částky $10 Vám bude vyplacena přes PayPal účet.

  NEWBUX.COM platí za návštěvu webu sponzora každý klik na banner je za $0.01, to samé dostanete zaplaceno za každý klik člena, který se registruje přes Váš odkaz, platbu je možné žádat po nasbíráí minima $10.00. přes e-gold účet.

newbux

REALBUX.COM
platí za návštěvu webu sponzora za každý klik dostanete $0.0015, garantuje každý den minimálně 10 návštěv stránek sponzorů a 100% z výnosů každého člena, který se přihlásí přes Váš odkaz, minimální platba je $3.00 a provádí se přes paypal.

RealBux

 

 

TOPBUX.ORG
za každou návštěvu webové stránky sponzora Vám bude na účet připsán 1 cent, 100% získáte z výnosu každého člena, který se přihlásí přes váš odkaz, minimální platba je $10.00, platba se provádí přes paypal.

 

CLICKBUX.ORG
u clickbux jste placeni za příjem emailů a za návštěvu stránek sponzorů, každý klik je za 1 až 2 centy, referenční systém 60% z výnosu každého člena, který se zapíše přes Váš link, minimální platba je $6.99 a provádí se přes e-gold a paypal. Bonus za registraci je 10 centů.

clickbux.org

ADVERCASH
za každý klik na inzerát, vám bude zaplaceno $0.01, za každého nového člena, kterého doporučíte dostanete bonus $0.01 a $0.01 za každý jeho klik na inzrát. Po nasbírání minimální částky $10.00 si můžete Váš výdělek vybrat pomocí PayPal účtu.